Avebmxkapi
środa, 9 października 2013
Cześć dziś uczyłem się prawą nogę dawać na przednie koło i hamować i okręcić ramą .
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz