Avebmxkapi

środa, 9 października 2013

Cześć dziś uczyłem się prawą nogę dawać na przednie koło i hamować i okręcić ramą .

Autor: Unknown o 11:21 Brak komentarzy:
Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w XUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest
Nowsze posty Strona główna
Subskrybuj: Posty (Atom)

Archiwum bloga

  • ▼  2013 (1)
    • ▼  października (1)
      • Cześć dziś uczyłem się prawą nogę dawać na przedn...

O mnie

Unknown
Wyświetl mój pełny profil
Motyw Rewelacja. Obsługiwane przez usługę Blogger.